הדברת מזיקים

אין צורך כלל להרגיש חסרי אונים כשמגיעים אליכים מזיקים. כמדביר מורשה ומיומן אני משתמש במגוון רב של פתרונות הכוללים הדברות ואמצעים מתקדמים שישאירו אתכם בטוחים לאורך זמן רב.

הדברת מזיקים ומכרסמיםהדברת טרמיטים –  הדברת טרמיטים היא משימת ריסוס מיוחדת שרק מקצוענים להדברה יכולים לבצע, תוך שימוש בהדברות ובשיטות עבודה חדשניות וייעודיות לטרמיטים.

הדברת תיקנים – אני יודע כיצד  להתמודד עם תיקנים באמצעות חומרי הריסוס וההדברה האיכותיים ומתקדמים ביותר ולוודא שהם לא יחזרו במשך תקופה ארוכה.

הדברת מזיקים – הדברת מזיקים הינה מיומנות הדורשת רישוי כראוי וידע וניסיון בשימוש בחומרים ואמצעי הדברה רבים.

הדברת נדלים – ישנם מספר פרוקי רגליים ארסיים שמומלץ להרחיק מהבית ומקרבת ילדים, כל כן הדברת נדלים ועקרבים הינה בעלת חשיבות מרובה בסביבת גני ילדים וכן בתי ספר.

הדברת עכברים – אין  כלל צורך להרעיל את העכברים, זה פוגע בסביבה וגורם להם לסבל רב. לרשותי מגוון אמצעים הומאניים ללכידת והרחקת עכברים.

הדברת פרעושים – עם פרעושים אין פשרות, זה או אתם או הם. במידה וניסיתם את כל האמצעים הרגילים והם לא הרחיקו והשמידו אותם, קראו  לי ואטפל בהם עד האחרון שבחבורה.

הדברת נמלים – נמלים מצליחות להגיע לכל מקום וכשהן מוצאות את מקומם הן מתמקמות ומקימות קינים מסועפים. חיסול נמלים דורש אמצעי הדברה מתקדמים המספקים פתרון מהשורש.

 

היתרי הדברה וריסוס
תו תקן 9001 ISO2000
היתר סימוני עץ תקן ISPM15
היתר הסמכת מכון התקנים
היתר עיסוק ברעלים – המשרד להגנת הסביבה